FH12F-16S-0.5SH
HiroseHirose
FH12F-16S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 16POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12F-16S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12F-16S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 16POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5439 pcs Φύλλο δεδομένων FH12F-16S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα HFR16TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 16
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.18mm
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Tin-Lead Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom
Cable End Type Straight ενεργοποιητή Υλικό Polyphenylene Sulfide (PPS)
ενεργοποιητή χρώματος Brown
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH12F-13S-0.5SH
FH12F-13S-0.5SH
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 13POS 0.50MM R/A
Σε απόθεμα: 4407 pcs
Κατεβάστε: FH12F-13S-0.5SH.pdf
RFQ
FH12F-13S-0.5SH(55)
FH12F-13S-0.5SH(55)
Σε απόθεμα: 77274 pcs
Κατεβάστε: FH12F-13S-0.5SH(55).pdf
RFQ
FH12F-22S-0.5SH
FH12F-22S-0.5SH
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 22POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH12F-22S-0.5SH.pdf
FH12F-16S-0.5SH(55)
FH12F-16S-0.5SH(55)