FH12F-13S-0.5SH
HiroseHirose
FH12F-13S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 13POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12F-13S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12F-13S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 13POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4407 pcs Φύλλο δεδομένων FH12F-13S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα HFR13TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 13
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.18mm
Λεπτομερής περιγραφή 13 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Tin-Lead Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom
Cable End Type Straight ενεργοποιητή Υλικό Polyphenylene Sulfide (PPS)
ενεργοποιητή χρώματος Brown
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FH12F-15S-0.5SH
FH12F-15S-0.5SH
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 15POS 0.50MM R/A
Σε απόθεμα: 4897 pcs
Κατεβάστε: FH12F-15S-0.5SH.pdf
RFQ
FH12F-15S-0.5SH(55)
FH12F-15S-0.5SH(55)
Σε απόθεμα: 62998 pcs
Κατεβάστε: FH12F-15S-0.5SH(55).pdf
RFQ
FH12A-50S-0.5SH(55)
FH12A-50S-0.5SH(55)
Περιγραφή: CONN FFC TOP 50POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH12A-50S-0.5SH(55).pdf
FH12F-13S-0.5SH(55)
FH12F-13S-0.5SH(55)
Κατεβάστε: FH12F-13S-0.5SH(55).pdf
FH12F-14S-0.5SH(55)
FH12F-14S-0.5SH(55)
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 14POS 0.50MM R/A
Κατεβάστε: FH12F-14S-0.5SH(55).pdf
FH12F-12S-0.5SH
FH12F-12S-0.5SH
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A