FH12F-20S-0.5SH
HiroseHirose
FH12F-20S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 20POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12F-20S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12F-20S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 20POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6041 pcs Φύλλο δεδομένων FH12F-20S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα HFR20TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 20
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.18mm
Λεπτομερής περιγραφή 20 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A