FH12F-18S-0.5SH
HiroseHirose
FH12F-18S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC BOTTOM 18POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: FH12F-18S-0.5SH.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FH12F-18S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN FFC BOTTOM 18POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5386 pcs Φύλλο δεδομένων FH12F-18S-0.5SH.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FH12 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα *FH12F-18S-0.5SH
FH12F18S05SH
HFR18CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 18
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.18mm
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A