DF22L-2S-7.92C
HiroseHirose
DF22L-2S-7.92C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 2POS 7.92MM RED
Φύλλα δεδομένων: DF22L-2S-7.92C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF22L-2S-7.92C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET 2POS 7.92MM RED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6012 pcs Φύλλο δεδομένων DF22L-2S-7.92C.pdf
Σειρά EnerBee™ DF22 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF22L-2S-7.92C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 2 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red 0.312" (7.92mm)
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Καταγγελία Επικοινωνία Crimp
Τύπος υποδοχής Receptacle Χρώμα Red
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF22L-3P-7.92DS
DF22L-3P-7.92DS
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 3POS 7.92MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 5145 pcs
Κατεβάστε: DF22L-3P-7.92DS.pdf
RFQ
DF22L-2S-7.92C(26)
DF22L-2S-7.92C(26)
Σε απόθεμα: 244652 pcs
Κατεβάστε: DF22L-2S-7.92C(26).pdf
RFQ
DF22L-2P-7.92DSA
DF22L-2P-7.92DSA
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
Κατεβάστε: DF22L-2P-7.92DSA.pdf
DF22L-2P-7.92DS(66)
DF22L-2P-7.92DS(66)
Περιγραφή: CONN HDR 2POS 7.92MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF22L-2P-7.92DS(66).pdf
DF22L-2P-7.92DS(06)
DF22L-2P-7.92DS(06)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 7.92MM
Κατεβάστε: DF22L-2P-7.92DS(06).pdf
DF22L-3P-7.92DS(06)
DF22L-3P-7.92DS(06)
Περιγραφή: CONN HEADER 3POS 7.92MM
Κατεβάστε: DF22L-3P-7.92DS(06).pdf
DF22L-2S-7.92C(28)
DF22L-2S-7.92C(28)