DF22L-2P-7.92DS(66)
HiroseHirose
DF22L-2P-7.92DS(66) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 2POS 7.92MM R/A TIN
Φύλλα δεδομένων: DF22L-2P-7.92DS(66).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF22L-2P-7.92DS(66) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 2POS 7.92MM R/A TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4199 pcs Φύλλο δεδομένων DF22L-2P-7.92DS(66).pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά EnerBee™ DF22 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 680-1022-6-66
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.480" (12.20mm) Χρώμα μόνωσης Red
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.312" (7.92mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 25A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.146" (3.70mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.354" (9.00mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF22L-2P-7.92DS(96)
DF22L-2P-7.92DS(96)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 101977 pcs
Κατεβάστε: DF22L-2P-7.92DS(96).pdf
RFQ
DF22L-2P-7.92DS(05)
DF22L-2P-7.92DS(05)
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 129380 pcs
Κατεβάστε: DF22L-2P-7.92DS(05).pdf
RFQ
DF22L-2P-7.92DS
DF22L-2P-7.92DS
Κατεβάστε: DF22L-2P-7.92DS.pdf
DF22L-2S-7.92C(26)
DF22L-2S-7.92C(26)
Περιγραφή: CONN SOCKET 2POS 7.92MM RED
Κατεβάστε: DF22L-2S-7.92C(26).pdf
DF22L-2P-7.92DSA
DF22L-2P-7.92DSA
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN