DF22L-3P-7.92DSA
HiroseHirose
DF22L-3P-7.92DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 3POS 7.92MM PCB TIN
Φύλλα δεδομένων: DF22L-3P-7.92DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF22L-3P-7.92DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 3POS 7.92MM PCB TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4872 pcs Φύλλο δεδομένων DF22L-3P-7.92DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά EnerBee™ DF22 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Bulk
H1605
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 25.7mm, 28.7mm
Ύψος μόνωσης 0.713" (18.10mm) Χρώμα μόνωσης Red
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 3 position 0.312" (7.92mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 25A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.146" (3.70mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.354" (9.00mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF22L-4P-7.92DSA
DF22L-4P-7.92DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 4POS 7.92MM PCB TIN
Σε απόθεμα: 5415 pcs
Κατεβάστε: DF22L-4P-7.92DSA.pdf
RFQ
DF22L-4DEP-7.92C
DF22L-4DEP-7.92C
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 4POS 7.92MM
Σε απόθεμα: 201944 pcs
Κατεβάστε: DF22L-4DEP-7.92C.pdf
RFQ
DF22L-3P-7.92DS(05)
DF22L-3P-7.92DS(05)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HEADER 3POS 7.92MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF22L-3P-7.92DS(05).pdf
DF22L-2S-7.92C(26)
DF22L-2S-7.92C(26)
Περιγραφή: CONN SOCKET 2POS 7.92MM RED
Κατεβάστε: DF22L-2S-7.92C(26).pdf
DF22L-2S-7.92C(28)
DF22L-2S-7.92C(28)
Κατεβάστε: DF22L-2S-7.92C(28).pdf
DF22L-4P-7.92DS
DF22L-4P-7.92DS
Περιγραφή: CONN HEADER 4POS 7.92MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF22L-4P-7.92DS.pdf
DF22L-3P-7.92DSA(05)
DF22L-3P-7.92DSA(05)
Κατεβάστε: DF22L-3P-7.92DSA(05).pdf
DF22L-3P-7.92DS(06)
DF22L-3P-7.92DS(06)
Περιγραφή: CONN HEADER 3POS 7.92MM
Κατεβάστε: DF22L-3P-7.92DS(06).pdf
DF22L-4P-7.92DS(05)
DF22L-4P-7.92DS(05)
Κατεβάστε: DF22L-4P-7.92DS(05).pdf
DF22L-3S-7.92C(28)
DF22L-3S-7.92C(28)
Περιγραφή: CONN SOCKET 3POS 7.92MM RED
Κατεβάστε: DF22L-3S-7.92C(28).pdf
DF22L-3P-7.92DS
DF22L-3P-7.92DS
Κατεβάστε: DF22L-3P-7.92DS.pdf
DF22L-2S-7.92C
DF22L-2S-7.92C
Κατεβάστε: DF22L-2S-7.92C.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών