DF22L-2P-7.92DS(96)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 2POS 7.92MM R/A TIN
Φύλλα δεδομένων: DF22L-2P-7.92DS(96).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF22L-2P-7.92DS(96) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 2POS 7.92MM R/A TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101977 pcs Φύλλο δεδομένων DF22L-2P-7.92DS(96).pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά EnerBee™ DF22 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 6801022696
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.480" (12.20mm)
Χρώμα μόνωσης - Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.312" (7.92mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 25A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.146" (3.70mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.354" (9.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα - Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF22L-2P-7.92DS(06)
DF22L-2P-7.92DS(06)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 7.92MM