V420LC40BPX10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V420LC40BPX10
Αριθμός εξαρτήματος V420LC40BPX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 665V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 123170 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 665V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 610V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 720V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 560V Μέγιστη AC Volts 420V
Ενέργεια 160J Λεπτομερής περιγραφή 665V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 600pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V420LC20APX1347
V420LC20APX1347
Περιγραφή: VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V420LC20APX1347.pdf
RFQ
V420LC20CPX2855
V420LC20CPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 680V 6.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V420LC20CPX2855.pdf
RFQ
V420LC40BP
V420LC40BP