V420LC20CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LC20CPX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 680V 6.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V420LC20CPX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V420LC20CPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 680V 6.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 145525 pcs Φύλλο δεδομένων V420LC20CPX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 680V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 612V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 748V Σειρά C-III
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 420V Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 185J
Λεπτομερής περιγραφή 680V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 80pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V420LC20A
V420LC20A
Περιγραφή: VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Σε απόθεμα: 4868 pcs
Κατεβάστε: V420LC20A.pdf
RFQ
V420LC40CPX10
V420LC40CPX10
Περιγραφή: VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V420LC40CPX10.pdf
RFQ
V420LC20CP
V420LC20CP