V420LC7PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
9000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V420LC7PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V420LC7PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 289376 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 680V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 612V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 748V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 560V Μέγιστη AC Volts 420V
Ενέργεια 30J Λεπτομερής περιγραφή 680V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 55pF @ 1MHz