V420LC20APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V420LC20APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 193945 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 680V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 612V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 748V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 560V Μέγιστη AC Volts 420V
Ενέργεια 90J Λεπτομερής περιγραφή 680V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 300pF @ 1MHz