V250LT2PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: V250LT2PX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V250LT2PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V250LT2PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 454129 pcs Φύλλο δεδομένων V250LT2PX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 410V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 369V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 451V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 330V Μέγιστη AC Volts 250V
Ενέργεια 21J Λεπτομερής περιγραφή 410V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 90pF @ 1MHz
Σχετικά προϊόντα
V250LT2P
V250LT2P