V250LT20CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LT20CPX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 6.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V250LT20CPX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V250LT20CPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 6.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 124926 pcs Φύλλο δεδομένων V250LT20CPX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά C-III
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 250V Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 135J
Λεπτομερής περιγραφή 390V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V250LT40AP
V250LT40AP
Περιγραφή: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 154856 pcs
Κατεβάστε: V250LT40AP.pdf
RFQ
V250LT2
V250LT2
Περιγραφή: VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
Κατεβάστε: V250LT2.pdf
RFQ
V250LT20CP
V250LT20CP