V250LT40APX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V250LT40APX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V250LT40APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 130137 pcs Φύλλο δεδομένων V250LT40APX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 330V Μέγιστη AC Volts 250V
Ενέργεια 130J Λεπτομερής περιγραφή 390V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V250LT2PX2855
V250LT2PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 454129 pcs
Κατεβάστε: V250LT2PX2855.pdf
RFQ
V250LT40BP
V250LT40BP
Περιγραφή: VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V250LT40BP.pdf
RFQ
V250LT4
V250LT4
Περιγραφή: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM