V250LT20APX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V250LT20APX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V250LT20APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 223827 pcs Φύλλο δεδομένων V250LT20APX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 330V Μέγιστη AC Volts 250V
Ενέργεια 72J Λεπτομερής περιγραφή 390V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA
Σχετικά προϊόντα
V250LT20AP
V250LT20AP
Σε απόθεμα: 229043 pcs
Κατεβάστε: V250LT20AP.pdf
RFQ
V250LT10P
V250LT10P
Περιγραφή: VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM
Κατεβάστε: V250LT10P.pdf
RFQ
V250LT4
V250LT4
Περιγραφή: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
Κατεβάστε: V250LT4.pdf
V250LT20A
V250LT20A