V0603MHS22NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V0603MHS22NH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 30V 0603
Φύλλα δεδομένων: V0603MHS22NH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V0603MHS22NH
Αριθμός εξαρτήματος V0603MHS22NH Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 30V 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 430514 pcs Φύλλο δεδομένων V0603MHS22NH.pdf
Σειρά MHS Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα F2270TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 9V Μέγιστη AC Volts 6.5V
Ενέργεια 0.015J Λεπτομερής περιγραφή Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 22pF @ 1MHz