V0603MHS12NT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V0603MHS12NT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 55V 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.V0603MHS12NT.pdf2.V0603MHS12NT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V0603MHS12NT
Αριθμός εξαρτήματος V0603MHS12NT Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 55V 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 365973 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V0603MHS12NT.pdf2.V0603MHS12NT.pdf
Σειρά MHS Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 18V
Μέγιστη AC Volts 14V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.015J
Λεπτομερής περιγραφή Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 12pF @ 1MHz