V0603MHS22FR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU
Φύλλα δεδομένων: V0603MHS22FR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V0603MHS22FR
Αριθμός εξαρτήματος V0603MHS22FR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 401731 pcs Φύλλο δεδομένων V0603MHS22FR.pdf
Σειρά MHS Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Μέγιστη Volts DC 9V
Μέγιστη AC Volts 6.5V Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Χαρακτηριστικά - Ενέργεια -
Λεπτομερής περιγραφή Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 22pF @ 1MHz