V0603MHS12FR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V0603MHS12FR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 55V 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.V0603MHS12FR.pdf2.V0603MHS12FR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V0603MHS12FR
Αριθμός εξαρτήματος V0603MHS12FR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 55V 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 364568 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V0603MHS12FR.pdf2.V0603MHS12FR.pdf
Σειρά MHS Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα F10077DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 18V Μέγιστη AC Volts 14V
Ενέργεια 0.015J Λεπτομερής περιγραφή 1A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0603 (1608 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 12pF @ 1MHz