ROV10H561K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 560V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H561K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10H561K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H561K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 560V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5925 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H561K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 560V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 504V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 616V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα D51079-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 460V
Μέγιστη AC Volts 350V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 102J Λεπτομερής περιγραφή 560V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 190pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10H561K-S
ROV10H561K-S
Σε απόθεμα: 5459 pcs
Κατεβάστε: ROV10H561K-S.pdf
RFQ
ROV10H561K
ROV10H561K