ROV10H621K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H621K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10H621K
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H621K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5962 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H621K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα D57964-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 505V
Μέγιστη AC Volts 385V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 107J Λεπτομερής περιγραφή 620V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 160pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10H621K-2
ROV10H621K-2