ROV10H511K-S-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H511K-S-2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H511K-S-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6038 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H511K-S-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 459V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 561V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα D84887-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 418V
Μέγιστη AC Volts 320V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 92J Λεπτομερής περιγραφή 510V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 190pF @ 1kHz