ROV10H560K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 56V 1KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10H560K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10H560K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV10H560K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 56V 1KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5060 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10H560K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 56V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 50.4V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 61.6V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα C53428-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 45V
Μέγιστη AC Volts 35V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 8.1J Λεπτομερής περιγραφή 56V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2900pF @ 1kHz