ROV10-390K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 39V 500A DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10-390K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10-390K
Αριθμός εξαρτήματος ROV10-390K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 39V 500A DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5999 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10-390K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 39V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 35.1V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 42.9V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα D20190-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 31V
Μέγιστη AC Volts 25V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 4.7J Λεπτομερής περιγραφή 39V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 500A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 3658pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10-390K-S-2
ROV10-390K-S-2
Σε απόθεμα: 4772 pcs
Κατεβάστε: ROV10-390K-S-2.pdf
RFQ
ROV10-331K-S
ROV10-331K-S
Περιγραφή: VARISTOR 330V 2.5KA DISC 10MM
Σε απόθεμα: 4679 pcs
Κατεβάστε: ROV10-331K-S.pdf
RFQ
ROV10-390K-2
ROV10-390K-2