ROV10-391K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10-391K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10-391K
Αριθμός εξαρτήματος ROV10-391K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5139 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10-391K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα D62265-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 320V
Μέγιστη AC Volts 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 60J Λεπτομερής περιγραφή 390V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 247pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10-391K-S
ROV10-391K-S