ROV10-331K-S-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 330V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10-331K-S-2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROV10-331K-S-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 330V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4394 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10-331K-S-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 330V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 297V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 363V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα 348722-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 275V
Μέγιστη AC Volts 210V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 46J Λεπτομερής περιγραφή 330V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 275pF @ 1kHz