ROV10-361K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: ROV10-361K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV10-361K
Αριθμός εξαρτήματος ROV10-361K Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5297 pcs Φύλλο δεδομένων ROV10-361K.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 360V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 324V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 396V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Αλλα ονόματα E73018-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 300V
Μέγιστη AC Volts 230V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 52J Λεπτομερής περιγραφή 360V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 231pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV10-390K-2
ROV10-390K-2
Περιγραφή: VARISTOR 39V 500A DISC 10MM
Σε απόθεμα: 5812 pcs
Κατεβάστε: ROV10-390K-2.pdf
RFQ
ROV10-330K-S
ROV10-330K-S
Περιγραφή: VARISTOR 33V 500A DISC 10MM
Σε απόθεμα: 6005 pcs
Κατεβάστε: ROV10-330K-S.pdf
RFQ
ROV10-361K-2
ROV10-361K-2