LVSP0020TXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVSP0020TXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: LVSP0020TXR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LVSP0020TXR
Αριθμός εξαρτήματος LVSP0020TXR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4619 pcs Φύλλο δεδομένων LVSP0020TXR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.00mm)
Σειρά POWR-GARD® LVSP Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can, Horizontal
Αλλα ονόματα LVSP20-R Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 4940 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - DC κρύο αντίσταση 0.001213 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Τάξη -