LVSP0015TXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVSP0015TXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: LVSP0015TXR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LVSP0015TXR
Αριθμός εξαρτήματος LVSP0015TXR Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4166 pcs Φύλλο δεδομένων LVSP0015TXR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.00mm)
Σειρά POWR-GARD® LVSP Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can, Horizontal
Αλλα ονόματα LVSP15-R Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 3267 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - DC κρύο αντίσταση 0.001769 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A Τάξη -