LVSP0015TX2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC 5AG
Φύλλα δεδομένων: LVSP0015TX2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LVSP0015TX2
Αριθμός εξαρτήματος LVSP0015TX2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4060 pcs Φύλλο δεδομένων LVSP0015TX2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Σειρά POWR-GARD® LVSP Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm
Αλλα ονόματα LVSP15-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 3267 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - DC κρύο αντίσταση 0.001769 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A Τάξη -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 200kA εγκρίσεις UR
εφαρμογές TVSS Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LVSP0040HXP
LVSP0040HXP
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC RADIAL
Σε απόθεμα: 5949 pcs
Κατεβάστε: LVSP0040HXP.pdf
RFQ
LVSP0015TXR
LVSP0015TXR
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC RADIAL