LVSP0020TX2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC 5AG
Φύλλα δεδομένων: LVSP0020TX2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LVSP0020TX2
Αριθμός εξαρτήματος LVSP0020TX2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC 5AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4793 pcs Φύλλο δεδομένων LVSP0020TX2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Σειρά POWR-GARD® LVSP Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5AG, 10mm x 38.1mm
Αλλα ονόματα LVSP20-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 4940 Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - DC κρύο αντίσταση 0.001213 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Τάξη -