1.5SMC550A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC550A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 495V 760V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC550A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC550A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC550A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 495V 760V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 175596 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC550A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 495V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 760V
Τάση - Ανάλυση (Min) 522.5V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC550A-ND
1.5SMC550ATR
15SMC550A
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC540CA
1.5SMC540CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 486V 740V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC540CA.pdf
RFQ
1.5SMC56A
1.5SMC56A
Περιγραφή: TVS DIODE 47.8V 77V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC56A.pdf
RFQ
1.5SMC540AHE3_AIH
1.5SMC540AHE3_AIH
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 459V 740V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC540AHE3_AIH.pdf
1.5SMC540AHE3_ALL
1.5SMC540AHE3_ALL
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 459VWM 740VC DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC540AHE3_ALL.pdf
1.5SMC550CA
1.5SMC550CA
Κατεβάστε: 1.5SMC550CA.pdf
1.5SMC550
1.5SMC550
Περιγραφή: TVS DIODE 495V 798V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC550.pdf
Κατεβάστε: 1.5SMC540CA.pdf
1.5SMC550A
1.5SMC550A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.