1.5SMC56A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC56A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 1.5SMC56A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 47.8V 77V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC56A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC56A
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC56A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 47.8V 77V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 227479 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC56A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 47.8V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 77V
Τάση - Ανάλυση (Min) 53.2V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ)
Σειρά 1.5SMC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 1.5SMC56A-ND
1.5SMC56ATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 19.7A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC56
1.5SMC56
Περιγραφή: TVS DIODE 47.8V 80.85V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC56.pdf
RFQ
1.5SMC550A
1.5SMC550A
Περιγραφή: TVS DIODE 495V 760V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC550A.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC550A.pdf
1.5SMC56A R7G
1.5SMC56A R7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: 1.5SMC56A R7G.pdf
1.5SMC56A M6G
1.5SMC56A M6G
Κατεβάστε: 1.5SMC56A M6G.pdf
1.5SMC56A TR13
1.5SMC56A TR13
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 47.8V 77V SMC
Κατεβάστε: 1.5SMC56A TR13.pdf
1.5SMC550CA
1.5SMC550CA
Κατεβάστε: 1.5SMC550CA.pdf
1.5SMC56A
1.5SMC56A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC56A.pdf
1.5SMC550C
1.5SMC550C
Περιγραφή: TVS DIODE 495V 798V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC550C.pdf
1.5SMC56A V7G
1.5SMC56A V7G
Κατεβάστε: 1.5SMC56A V7G.pdf
Κατεβάστε: 1.5SMC550CA.pdf
1.5SMC56A V6G
1.5SMC56A V6G
Κατεβάστε: 1.5SMC56A V6G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών