1.5SMC550CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC550CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 495V 760V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC550CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC550CA
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC550CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 495V 760V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 141574 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC550CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 495V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 760V
Τάση - Ανάλυση (Min) 522.5V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά 1.5SMC
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 1.5SMC550CADKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC56A R7G
1.5SMC56A R7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 47.8V 77V DO214AB
Σε απόθεμα: 270502 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC56A R7G.pdf
RFQ
1.5SMC550
1.5SMC550
Περιγραφή: TVS DIODE 495V 798V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC550.pdf
RFQ
1.5SMC550C
1.5SMC550C