1.5SMC540CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC540CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 486V 740V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: 1.5SMC540CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1.5SMC540CA
Αριθμός εξαρτήματος 1.5SMC540CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 486V 740V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 140292 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5SMC540CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 486V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 740V
Τάση - Ανάλυση (Min) 513V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά 1.5SMC
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 1.5SMC540CACT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1.5SMC550
1.5SMC550
Περιγραφή: TVS DIODE 495V 798V DO214AB
Σε απόθεμα: 172422 pcs
Κατεβάστε: 1.5SMC550.pdf
RFQ
1.5SMC540C
1.5SMC540C
Περιγραφή: TVS DIODE 486V 777V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC540C.pdf
RFQ
1.5SMC550CA
1.5SMC550CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 495V 760V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC550CA.pdf
1.5SMC540CA
1.5SMC540CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 1.5SMC540CA.pdf
1.5SMC540AHE3_AIH
1.5SMC540AHE3_AIH
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 459V 740V DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC540AHE3_AIH.pdf
1.5SMC550A
1.5SMC550A
Κατεβάστε: 1.5SMC550A.pdf
1.5SMC550C
1.5SMC550C
Κατεβάστε: 1.5SMC550C.pdf
1.5SMC540AHE3_A/H
1.5SMC540AHE3_A/H
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 459VWM 740VC SMCJ
Κατεβάστε: 1.5SMC540AHE3_A/H.pdf
1.5SMC540A-M3/9AT
1.5SMC540A-M3/9AT
Κατεβάστε: 1.5SMC540A-M3/9AT.pdf
1.5SMC540AHE3_ALL
1.5SMC540AHE3_ALL
Περιγραφή: TVS DIODE 459VWM 740VC DO214AB
Κατεβάστε: 1.5SMC540AHE3_ALL.pdf
Κατεβάστε: 1.5SMC550A.pdf
1.5SMC540AHE3_A/I
1.5SMC540AHE3_A/I
Κατεβάστε: 1.5SMC540AHE3_A/I.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών