MBRH12020R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH12020R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 20V 120A D-67
Φύλλα δεδομένων: 1.MBRH12020R.pdf2.MBRH12020R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRH12020R
Αριθμός εξαρτήματος MBRH12020R Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 20V 120A D-67 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3149 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBRH12020R.pdf2.MBRH12020R.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 650mV @ 120A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 20V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-67 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση D-67 Αλλα ονόματα MBRH12020RGN
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky, Reverse Polarity Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky, Reverse Polarity 20V 120A Chassis Mount D-67
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 4mA @ 20V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 120A
Χωρητικότητα @ VR, F -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBRH12030R
MBRH12030R
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 120A D-67
Σε απόθεμα: 3632 pcs
Κατεβάστε: MBRH12030R.pdf
RFQ
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 150V 120A D-67
Σε απόθεμα: 3517 pcs
Κατεβάστε: MBRH120150R.pdf
RFQ
MBRH12020
MBRH12020