MBRH120150R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH120150R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 150V 120A D-67
Φύλλα δεδομένων: MBRH120150R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRH120150R
Αριθμός εξαρτήματος MBRH120150R Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 120A D-67 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3517 pcs Φύλλο δεδομένων MBRH120150R.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 880mV @ 120A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-67 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση D-67 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 150V 120A Chassis Mount D-67
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 150V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 120A