MBRH12035R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH12035R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 35V 120A D-67
Φύλλα δεδομένων: 1.MBRH12035R.pdf2.MBRH12035R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRH12035R
Αριθμός εξαρτήματος MBRH12035R Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 35V 120A D-67 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3683 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBRH12035R.pdf2.MBRH12035R.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 650mV @ 120A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 35V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-67 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση D-67 Αλλα ονόματα MBRH12035RGN
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky, Reverse Polarity Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky, Reverse Polarity 35V 120A Chassis Mount D-67
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 4mA @ 20V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 120A