MBRH120200R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRH120200R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 200V 120A D-67
Φύλλα δεδομένων: MBRH120200R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRH120200R
Αριθμός εξαρτήματος MBRH120200R Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 120A D-67 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3680 pcs Φύλλο δεδομένων MBRH120200R.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 920mV @ 120A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-67 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση D-67 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 200V 120A Chassis Mount D-67 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 120A Χωρητικότητα @ VR, F -