MBR12035CTR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 35V 120A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR12035CTR.pdf2.MBR12035CTR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR12035CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR12035CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 35V 120A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2026 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR12035CTR.pdf2.MBR12035CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 650mV @ 120A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 35V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Αλλα ονόματα MBR12035CTRGN
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 35V 120A (DC) Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3mA @ 20V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 120A (DC)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR12035CT
MBR12035CT