MBR12020CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR12020CTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 20V 120A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR12020CTR.pdf2.MBR12020CTR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR12020CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR12020CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 20V 120A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1807 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR12020CTR.pdf2.MBR12020CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 650mV @ 120A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 20V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Αλλα ονόματα 1242-1053
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 20V 120A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3mA @ 20V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 120A (DC)