MBR12060CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR12060CTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 60V 120A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR12060CTR.pdf2.MBR12060CTR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR12060CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR12060CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 60V 120A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1944 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR12060CTR.pdf2.MBR12060CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 750mV @ 60A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 60V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Αλλα ονόματα 1242-1083
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 120A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3mA @ 20V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 120A (DC)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR120ESFT1G
MBR120ESFT1G
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123L
Σε απόθεμα: 559281 pcs
Κατεβάστε: MBR120ESFT1G.pdf
RFQ
MBR12060CT
MBR12060CT