MBR12035CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR12035CT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 35V 120A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR12035CT.pdf2.MBR12035CT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR12035CT
Αριθμός εξαρτήματος MBR12035CT Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 35V 120A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1756 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR12035CT.pdf2.MBR12035CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 650mV @ 120A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 35V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Αλλα ονόματα 1242-1051
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 120A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3mA @ 20V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 120A (DC)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR12045CT
MBR12045CT
Περιγραφή: DIODE MODULE 45V 120A 2TOWER
Σε απόθεμα: 1737 pcs
Κατεβάστε: MBR12045CT.pdf
RFQ
MBR12035 CTR
MBR12035 CTR