MBR120200CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR120200CT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 200V 60A 2 TOWER
Φύλλα δεδομένων: MBR120200CT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR120200CT
Αριθμός εξαρτήματος MBR120200CT Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 60A 2 TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1780 pcs Φύλλο δεδομένων MBR120200CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 920mV @ 60A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 60A Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 60A