QPDF-320-32
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 32V 320W
Φύλλα δεδομένων: 1.QPDF-320-32.pdf2.QPDF-320-32.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QPDF-320-32
Αριθμός εξαρτήματος QPDF-320-32 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 32V 320W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1215 pcs Φύλλο δεδομένων 1.QPDF-320-32.pdf2.QPDF-320-32.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 32V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 88 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 8.92" L x 4.53" W x 1.97" H (226.5mm x 115.0mm x 50.0mm)
Σειρά QPDF-320 Ισχύς (Watts) 320W
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 32V 10A 88 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A