QPDF-320-48
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V 320W
Φύλλα δεδομένων: 1.QPDF-320-48.pdf2.QPDF-320-48.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
108 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QPDF-320-48
Αριθμός εξαρτήματος QPDF-320-48 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 320W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1167 pcs Φύλλο δεδομένων 1.QPDF-320-48.pdf2.QPDF-320-48.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 88 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 8.92" L x 4.53" W x 1.97" H (226.5mm x 115.0mm x 50.0mm)
Σειρά QPDF-320 Ισχύς (Watts) 320W
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 6.7A 88 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.7A