QPDF-320-3.3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 3.3V 320W
Φύλλα δεδομένων: 1.QPDF-320-3.3.pdf2.QPDF-320-3.3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QPDF-320-3.3
Αριθμός εξαρτήματος QPDF-320-3.3 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V 320W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1163 pcs Φύλλο δεδομένων 1.QPDF-320-3.3.pdf2.QPDF-320-3.3.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 88 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 8.92" L x 4.53" W x 1.95" H (226.5mm x 115.0mm x 49.6mm)
Σειρά QPDF-320 Ισχύς (Watts) 320W
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αποδοτικότητα 77% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 88 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 60A εγκρίσεις CB, CE, cURus