QPDF-320-12
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
QPDF-320-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V 320W
Φύλλα δεδομένων: 1.QPDF-320-12.pdf2.QPDF-320-12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QPDF-320-12
Αριθμός εξαρτήματος QPDF-320-12 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 320W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1268 pcs Φύλλο δεδομένων 1.QPDF-320-12.pdf2.QPDF-320-12.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 88 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 8.92" L x 4.53" W x 1.97" H (226.5mm x 115.0mm x 50.0mm)
Σειρά QPDF-320 Ισχύς (Watts) 320W
Αλλα ονόματα Q652
QPDF-320-12-ND
QPDF32012
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 86%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 25A 88 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A