PQ32/15-3F46
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PQ CORES 2PC SET
Φύλλα δεδομένων: PQ32/15-3F46.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PQ32/15-3F46
Αριθμός εξαρτήματος PQ32/15-3F46 Κατασκευαστής FERROXCUBE
Διαθέσιμη ποσότητα 44896 pcs Φύλλο δεδομένων PQ32/15-3F46.pdf
Πλάτος 22.00mm Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PQ 32 x 15 Σειρά *
Αλλα ονόματα 432702501511
BM2PQ03215003U300S
Ελάχιστη εγκάρσια τομή πυρήνα (Amin) mm² 143
Υλικό 3F46 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 33.00mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 15.00mm Χάσμα Ungapped